0

Konkursomaniacy są wśród nas

Ludzie uwielbiają konkursy. Niektórzy nawet uzależniają się od tej formy rywalizacji. Inni z kolei się ich boją. Coraz częściej można wygrać coraz droższe nagrody przy niskich wymaganiach. Jak to jest?

 

Każdy marzy o wygranej w konkursie, jednak zamiast grać kończy się na marudzeniu. Nagrody są coraz bardziej kuszący i, żeby było śmieszniej, coraz łatwiej je wygrać. Samochód lub mieszkanie ciągle wiążą się z poważną walką, ale inne drogie nagrody można otrzymać za proste zadania. Podatnik info rozdaje sztabki za rozliczenie PITów, Pałac na Wodzie (Staniszów) za krótki komentarz oferuje darmowy weekend. Nic dziwnego, że istnieję konkursomaniacy.

 

Uwierz w konkurs

 

Okazuje się, że nie warto tkwić w przekonaniu, że „nigdy nic nie wygram”. Prawdziwi maniacy poszukują okazji każdego dnia i unikają raczej tych, które wiążą się z losowaniami. W internecie są strony gromadzące informacje o aktualnych konkursach. Specjaliści od wygrywania każdego dnia próbują swoich sił w małych i dużych, wieloetapowych konkurencjach.

 

Facebook to ostatnio naczelne konkursowe miejsce. Wiele rywalizacji rozgrywa się właśnie na tym portalu społecznościowy. Często na odpowiedź jest tylko kilka minut, ale warto, bo szybko można wygrać bilety do kina albo bony do księgarni.

 

Jednak gracze są coraz bardziej wymagający, więc konkursy musza być naprawdę przemyślane. Maniacy wiedzą dobrze, co jaki wysiłek im się opłaca. Samochód i wycieczka na Baleary zasługują na prawdziwą walkę. Jednak weekend w Krakowie lub na Dolnym Śląsku nie powinien już być tak wymagający. Co ciekawe, naprawdę bez wysiłku można zgarnąć niezłe nagrody. Warto ich poszukać w sieci.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Hobby, Podatki z tagami , , , , . Zachowaj stały link do niego.

Komentowanie wyłączone.