0

Jak się dorobić?

Wiadomo, że pierwszy milion trzeba ukraść, jednak nie każdemu się to udaje. I nie każdy korzysta z tej drogi wzbogacenia się. Jak więc dużych pieniędzy próbują się dorobić Polacy?

 

1.Monety krugerrand i złote sztabki

 

Dotyczy to raczej starszych ludzi, którzy chcieliby pomnożyć swoje oszczędności, jednak boja się zaryzykować. Wybierają więc inwestycje w złoto. Trzeba jednak przyznać, że taki rodzaj inwestowania przyciąga obecnie coraz więcej osób. Wywołane jest to rosnącą ceną złota, spowodowaną spadkiem wartości innych inwestycji w dobie kryzysu. Stąd do takiego sposobu inwestowania skłania się obecnie coraz więcej osób.

 

2.Wycena spółki czyli własny biznes

 

Większość młodych i nie tylko młodych ludzi wychodzi obecnie z założenia, że najlepiej jest liczyć na samego siebie. Warunki pracy, jakie proponuje większość pracodawców sprawiają, że czasami tylko praca na swoim nie będzie źródłem frustracji i niezadowolenia. Stąd też powstaje coraz więcej firm, w tym jednoosobowych, które czasami odnoszą spektakularne sukcesy. I niekonieczny jest do tego oryginalny pomysł. Czasami można przedstawić po prostu znana rzecz w nowym świetle.

 

3.Start Up

 

Choć może się wydawać, że ma to związek ze szkołą tańca lub z talent show, skojarzenia te są mylne. Start up łączy się po części z tym, co zostało już opisane powyżej. Pod terminem tym kryje się bowiem działalność w sferze Internetu, która nakierowana jest na wygenerowanie zysków. Obecnie jest to jedno z większych marzeń młodych Polaków. Przykładem start upu jest portal Nasza Klasa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inwestycje, Numizmatyka z tagami , , , , , . Zachowaj stały link do niego.

Komentowanie wyłączone.